• Si-stars

Tester poduszek do spania- praca jak ze snów?

Aktualizacja: 24 lip 2018

Testowanie poduszek do spania jako praca zarobkowa? Jeśli dzień bez popołudniowej drzemki uważasz za stracony i już od śniadania marzysz tylko o tym, by Twoja głowa ponownie znalazła ukojenie na poduszce, ten zawód może być idealny dla Ciebie!Śpisz i zarabiasz? Czemu nie?


Jeśli zastanawiasz się, jak zarobić nie wychodząc z łóżka musisz zapytać Pana Wayne'a Munnelly'ego, którego w 2006 roku hotel Chatter z Anglii przedstawił jako swojego "Dyrektora Snu". Obowiązki Dyrektora obejmowały m.in. drzemki w celu przetestowania jakości poduszek do spania, koców i materacy. Podobne obowiązki piastują "testerzy kołder". Pani Roisin Madigan została zatrudniona w 2009 roku, aby spędzić miesiąc testując łóżka dla luksusowej firmy noclegowej i blogując o swoich doświadczeniach.


Zarobki? ok. 53 000 $/rocznie...


To nie są żarty! Sen ma wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Brak odpoczynku

z powodu np. niewygodnej poduszki do spania może skutkować poważnymi dolegliwościami - od otyłości po depresję - mówi Lisa Shives, MD, dyrektor medyczny Northshore Sleep Medicine w Evanston w stanie Illinois.Śpijmy zatem - na zdrowie!