• Si-stars

Jubileusz

Aktualizacja: 8 paź 2018


Ale jak to jubileusz? Już? Tak właśnie! Wprawdzie marka Si-Stars niedługo, bo już 6 grudnia skończy zaledwie roczek, ale korzenie naszej firmy sięgają aż 20 lat wstecz.25 sierpnia 2018 świętowaliśmy 20-lecie Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego Jarosław Cierniewski oraz 15-lecie PUR sp. z o.o. Główną działalnością firm jest produkcja poduszek do mebli tapicerowanych. Także śmiało można powiedzieć, że marka Si-Stars ma porządne fundamenty ;)


W trakcie uroczystości dziękowaliśmy naszym kontrahentom i wieloletnim lojalnym pracownikom i uhonorowaliśmy ich pamiątkowymi statuetkami.


Gościem specjalnym był, jak to określił żartobliwie prezes „nasz nowy pracownik” Piotr Bałtroczyk. W trakcie swojego występu negocjował stawkę i zapraszał do siebie na imprezę integracyjną, do podpisania umowy jednak nie doszło, a szkoda. Z Panem Piotrem u boku mielibyśmy zapewnioną olbrzymią dawkę śmiechu na co dzień.
Chociaż Si-Stars ma niespełna roczek to jesteśmy jako marka coraz bardziej rozpoznawalni na rynku. Naszym założeniem jest dobry sen, a nasze poduszki dbają o to, aby ten sen był wygodny i przyjemny. Mamy głowy pełne pomysłów, a to wszystko… właśnie dla Was!


Dziękujemy, że jesteście z nami

Obiecujemy, że jeszcze o nas usłyszycie.


Zespół Si-Stars.