Opowieść do poduszki

Sprawdziliśmy ponad 100 kombinacji, przespaliśmy 70% życia i już wiemy! Tak spać się nie da! Współpracując ze specjalistami, fizjoterapeutami i rehabilitantami i innymi –tami stworzyliśmy poduszki do spania o najbardziej ergonomicznym i zdrowym dla kręgosłupa kształcie. Lordoza jest pojęciem nam dobrze znanym i nie boimy się powiedzieć… że dzięki naszym poduszkom utrzyma się we właściwej pozycji!

klasyczne i eleganckie wykonczenie naszych poduszek lamowkami, ktore dodatkowo uszczelniaja brzegiw 3 kolorach…

 

 

Kto stoi za poduszkami Si-stars?

Magda

Miłośnik popołudniowych drzemek i chodzenia spać o 22. Jej poduszka to ARIA z naturalnym wypełnieniem bez której nigdzie się nie rusza. (To co najbardziej w niej lubi to możliwość posiadania całego potrzebnego ekwipunku do spania w jednej kompaktowej poduszce. Zwykle wyjmuje trójkątną poduszkę i wkłada ją pod kolana, aby spanie na plecach z wyciągniętymi rękami do góry było jeszcze przyjemniejsze i bardziej beztroskie. )

Jest absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego (z tytułem magistra ekonomii). Doświadczenie zawodowe zdobywała w zagranicznych firmach rozwijając marki w Los Angeles i Londynie.

Asia

prawo, kancelaria, prokuratura

Założycielki Si-stars

Opowieść do poduszki

Si-stars jest nowatorską marką wykreowaną przez młodsze pokolenie PUR Sp. z o.o. Dzięki firmie posiadającej aż 20 lat doświadczenia w produkcji poduszek do mebli tapicerowanych, mamy sposobność zrewolucjonizować rynek poduszek do spania!

 

Dane mówią, że człowiek przesypia 1/3 swojego życia. Jakość snu znacząco wpływa na codzienne samopoczucie, co przekłada się na zadowolenie z życia i kontakty z innymi ludźmi. Dlatego, tak ważne jest, jak śpimy! Poduszki Si-stars zostały zaprojektowane dla poprawy komfortu snu i lepszego życia.

 

Powszechnie wiadomo, że każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby. Członkowie zespołu Si-stars też są różni. Z tego powodu flagowe poduszki Si-stars zostały dopasowane do zróżnicowanych wymogów. Aria jest poduszką Magdy, która lubi spać na plecach z podniesionymi do góry rękoma. Wyjmuje wtedy wałek, a klin wkłada pod kolana. Gdy śpi na boku, wałek włożony w główną poduszkę świetnie wpasowuje się pod szyję, a klin między kolana. Dzięki takim rozwiązaniom przestał boleć ją kręgosłup! Ulubienicą Joanny jest LAX. Idealnie dostosowuje się do przestrzeni pod głową i pozwala odpocząć odcinkowi szyjnemu kręgosłupa. W związku z tym Joanna budzi się bez dokuczliwego bólu karku.

Szukając idealnej poduszki do spania dla siebie, dobrze przemyśl, w jakich pozycjach najczęściej sypiasz i czy masz jakieś problemy związane ze snem- może cały czas się nie wysypiasz? Męczą Cię regularne bóle karku? Budzisz się ze zdrętwiałymi ramionami? Na większość tych problemów istnienie proste rozwiązanie - zmiana poduszki na bardziej odpowiednią i komfortową, do czego serdecznie zachęcamy.

 

Sprawdzone na sobie i bliskich produkty pozwalają ze stuprocentową pewnością powiedzieć, że poduszki do spania Si-stars są genialnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni siebie, dba o wygodny sen i chce żyć lepiej…